بازدید دانشجویان از تأسیسات تصفیه فاضلاب روستای سعید آباد شهرستان پردیس
1398/07/30
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آبفار استان تهران تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران از تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب روستای سعید آباد شهرستان پردیس بازدید کردند
 
630 متر از شبکه توزیع آبرسانی روستاهای جعفرآباد و ریحان آباد شهرستان ورامین تعویض گردید
1398/07/29
علی صالحی مدیر آبفای روستایی شهرستان ورامین گفت: با توجه به وقوع حوادث و شکستگی های متعدد در شبکه توزیع آب شرب روستاهای جعفرآباد اخوان و ریحان آباد،630 متر از شبکه آبرسانی روستاهای مذکور اصلاح و بازسازی گردید .
 
افزایش منابع تأمین آب در روستای فیروزبهرام شهرستان اسلامشهر در پی اجرای خط انتقال
1398/07/28
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران و به نقل از اداره آبفای روستایی شهرستان اسلامشهر در پی اجرای خط انتقال از مسیر جاده اصلی و زیرگذر اتوبان ساوه در راستای تأمین آب برای روستای فیروزبهرام یک حلقه چاه به منابع تأمین آب این روستا افزوده شده تا از این پس مشکل کسری آب در این روستا مرتفع گردد.
 
تقدیر و تشکر دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای علی آباد از مدیر و کارکنان آبفای روستایی شهرستان پیشوا
1398/07/28
دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای علی آباد به جهت ارائه خدمات مطلوب به مشترکین این روستا از مدیریت و پرسنل آبفا روستایی شهرستان پیشوا تقدیر نمودند.
 
تعامل و همکاری آبفای روستایی با دستگاه های نظارتی در حوزه کنترل کیفیت آب
1398/07/24
در نشستی که با حضور عسگری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد، مسئول فنی و عمرانی فرمانداری ، نماینده معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاون نظارت بر بهره برداری آبفار استان تهران ، رئیس اداره کنترل کیفی و مدیر آبفای روستایی شهرستان ملارد در محل دفتر مدیرعامل آبفار استان تهران برگزار گردید برنامه ریزی های لازم در راستای تعامل و همکاری هرچه بیشتر آبفای روستایی به ویژه در شهرستان ملارد با دستگاه های نظارتی و بهداشتی آب صورت گرفت.
 
بازدید وزیر نیرو از آزمایشگاه سیار آبفار استان تهران در قرارگاه اربعین وزارت نیرو
1398/07/24
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران وزیر نیرو در سفر به ایلام از آزمایشگاه سیار آبفار استان تهران بازدید کرد
 
رقابت کارشناس کنترل کیفی آبفار استان تهران در اولین دوره مسابقات ملی مهارت فنی و تخصصی شرکت های آب و فاضلاب شرکت
1398/07/23
به گزارش اداره روابط عمومی آبفار استان تهران کارشناسان کنترل کیفی و آزمایشگاه این شرکت در اولین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی شرکت های آب و فاضلاب که در سطح کشور برگزار گردید با سایر شرکت کنندگان به رقابت پرداختند.
 
تشکر و قدردانی اهالی روستای شوران از زحمات مدیریت آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا
1398/07/22
اهالی واعضای شورای اسلامی روستای شورای از توابع شهرستان پیشوا در پی ارائه خدمات مطلوب به مشترکین این روستا از مدیر و کارکنان آبفای روستایی آن شهرستان تقدیرکردند
 
شناسایی و قطع 86 مورد انشعاب غیر مجاز و تعویض 126 دستگاه کنتور معیوب در روستاهای شهرستان ورامین
1398/07/22
به گزارش روابط عمومی آبفار استان تهران و به نقل از اداره آبفای روستایی شهرستان ورامین از ابتدای سال تا کنون تعداد 86 مورد انشعاب غیر مجاز در سطح روستاهای این شهرستان شناسایی شد که 40 مورد آن قطع گردیده است.
 
پروژه حفر و تجهیز یک حلقه چاه در روستای زوراه ور شهرستان ورامین به اتمام رسید.
1398/07/20
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ورامین از اتمام پروژه حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب آشامیدنی واقع در اراضی روستای زواره ور از توابع بخش جوادآباد این شهرستان خبر داد .