شناسایی و قطع 30 فقره انشعاب غیر مجاز و تعویض 35 دستگاه کنتور خراب در روستاهای شهرستان ورامین
1398/08/02
مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان ورامین گفت20 مورد انشعاب غیر مجاز در سطح روستاهای این شهرستان شناسایی شده که 9 مورد از آن تبدیل به مجاز شده و مابقی در حال پیگیری است و همچنین 35 دستگاه کنتور معیوب نیز تعویض شده است.
 
افتتاح 19 پروژه تأمین آب روستاهای تهران در هفته دولت
1398/06/02
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان تهران با بیان اینکه در هفته دولت 19 پروژه تأمین آب با اعتباری بالغ بر 130 میلیاد ریال افتتاح و آغاز به کارمی شود گفت: پروژه های فوق با هدف تأمین آب کافی برای 146 هزار نفر خواهد بود.
 
بهره برداری از پروژه حفر و تجهیز چاه در روستای گلدسته شهرستان اسلامشهر
1398/05/30
فرشاد فرهمند مدیر اداره آبفای روستایی شهرستان اسلامشهر از بهره برداری پروژه حفر و تجهیز چاه در روستای گلدسته این شهرستان خبر داد.
 
احداث، تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه مرکزی شیمی ، فیزیک و اولین آزمایشگاه بیولوژی در شرکت آبفار استان تهران
1398/05/28
آزمایشگاه مرکزی در ستاد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران پس از احداث، تجهیز و راه اندازی با حضور خشائی معاون برنامه ریزی ، کشفی معاون نظارت بر بهره برداری و تعدادی از مدیران کل شرکت مهندسی آبفای کشور به بهره برداری رسید.
 
انتشار کتاب شناسایی تهدیدات و خطرات در سیستم تأمین آب در آبفار استان تهران
1398/05/27
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران از انتشار کتابی با عنوان " شناسایی تهدیدات و خطرات در سیستم تأمین آب" پس از ماه ها تلاش و همکاری پورر رجب مدیر عامل این شرکت و مریم جعفری کارشناس کنترل کیفیت آبفار استان تهران خبر داد.
 
برگزاری جشن عید غدیر و قربان در آبفار استان تهران
1398/05/26
به گزارش روابط عمومی آبفار استان تهران جشنی به همین مناسبت با حضور مدیران و همکاران این شرکت برگزار گردید در آن ضمن گرامیداشت این اعیاد بزرگ اسلامی تجلی و آثار این روزهای بزرگ در زندگی روزمره ما مورد توجه قرارگرفت.
 
آبفار استان تهران برای اولین بار در کشور کنتور آب مشترکین خود را به صورت تصویری قرائت کرد
1398/05/26
محمد رضا محمدی رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکین آبفار استان تهران از قرائت تصویری کنتور مشترکین روستایی برای اولین بار در کشور خبرداد
 
بهره برداری از پروژه تأمین آب در مجتمع آبرسانی خسرو آباد شهرستان پردیس
1398/05/16
رضا پوررجب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفار استان تهران از بهره برداری پروژه تأمین آب مجتمع آبرسانی خسرو آباد در هفته دولت امسال خبرداد.
 
بهره برداری از پروژه حفر و تجهیز یک حلقه چاه در مجتمع جامکاران شهرستان پیشوا
1398/05/14
مسعود امینی مدیر اداره آبفای روستایی شهرستان پیشوا از اتمام و بهره برداری پروژه حفر و تجهیز یک حلقه چاه در مجتمع آبرسانی جامکاران در این شهرستان خبرداد.
 
راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته تحت وب در آبفای روستایی استان تهران
1398/05/13
مصطفی محمودی رئیس اداره فن آوری اطلاعات آبفار استان تهران از راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری پیشرفته تحت وب در این شرکت خبرداد.