اتمام پروژه حفر چاه در روستای جلیل آباد شهرستان پیشوا
1398/11/14
مسعود امینی مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا از اتمام پروژه حفر یک حلقه چاه به عمق 220 متر در بخش جلیل آباد شهرستان پیشوا خبر داد .
 
افتتاح پروژه های آب روستایی در شهرستان شهریار
1398/11/08
رضا پوررجب مدیرعامل آبفار استان تهران در آیین افتتاح طرح‌های آبرسانی آبفای روستایی استان تهران با اشاره به اینکه تأمین آب پایدار روستاها از اهداف این شرکت در 5 سال گذشته بوده است، گفت: ذخیره‌سازی آب و بالا رفتن کیفیت آب و تأمین آب پایدار و اجرای مصوبات شورای عالی امنیت ملی در بالادست سد لتیان از اهداف این شرکت در 5 سال گذشته بوده است.
 
برگزاری مانور سیلاب شرکتهای آب و فاضلاب
1398/10/18
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران مانور سیلاب شرکت های آب و فاضلاب در استان البرز با همکاری اداره های آبفای روستایی استان تهران برگزار شد.
 
کنتورهای معیوب 37 مشترک در روستاهای شهرستان شهریار تعویض شد
1398/10/17
مدیر اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهریار اعلام کرد 37 دستگاه کنتور معیوب در سطح روستاهای این شهرستان تعویض شده است.
 
پایش سلامت کارکنان آبفار شهرستان شمیران انجام شد
1398/10/15
با توجه به اهمیت ارتقای بهداشت جسمانی و روانی کارکنان چکاپ و پایش سلامتی کارکنان در آبفای روستایی شهرستان شمیران انجام شد
 
پاسخگویی مدیر آبفار شهرستان پیشوا در نشست صمیمی مردم و مسئولین روستای یوسف رضا
1398/10/14
مسعود امینی مدیر امور آبفای روستایی شهرستان پیشوا در نشست مشترکی که بین مردم و مسئولین شهرستان در مسجد روستای یوسف رضا برگزار گردید حضور یافتند و پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم در روستای مذکور بودند .
 
آبفار استان تهران در بخش کنترل کیفیت آب در سال 97 حائز رتبه برتر شد
1398/10/08
شرکت آبفار استان تهران در بخش کنترل کیفی موفق به کسب رتبه برتر شد و در همایش سراسری کنترل کیفیت آب سراسر کشور از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور لوح تقدیر دریافت نمود
 
ارائه مقاله توسط رئیس اداره کنترل کیفی آبفار استا تهران در همایش مدیران کنترل کیفی سراسر کشور
1398/10/08
در همایش سراسری مدیران کنترل کیفی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی که در شرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد نسیبه قربانی رئیس اداره کنترل کیفی آبفار استان تهران مقاله ای با عنوان کنترل کیفی کاتینگ ها و نمونه های آب حین عملیات حفاری به روش ضربه ای ارائه نمود
 
برگزاری نمایشگاه کتاب در شرکت آبفار استان تهران
1398/10/07
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران یک نمایشگاه کتاب سه روزه با موضوعات ، علمی، مذهبی، روانشناسی، کودک و نوجوان و غیره در این شرکت دایر است و بازدید همکاران و عموم نیز از نمایشگاه آزاد می باشد.
 
تقدیر معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران از رئیس اداره کنترل کیفی آبفار استان تهران
1398/10/03
در پی برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری در سطح بلوک استان تهران نسیبه قربانی رئیس کنترل کیفی آبفاراستان تهران به عنوان ناظر حضور داشت و پس از برگزاری از سوی معاون نظارت بر بهره برداری آبفای استان تهران لوح تقدیر دریافت کرد